Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


Pobrzeże > Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Grenoble

2016-07-19 Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Grenoble

Wizz Air ogłosił zimowe połączenie Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Grenoble (GNB).

Loty na trasie Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Grenoble (GNB) wykonywane bedę od 14 stycznia 2017 roku. Loty odbywać się będą w sezonie zimowym 2016/17 raz w tygodniu w każdą sobotę.


Mapa połączeń lotniczych z Grenoble

Oferta lotów skierowana jest głównie wszystkim do miłośników białego szaleństwa dzięki doskonałemu skomunikowaniu z Alpami.

"Ogłoszenie nowego połączenia to oczywiście zawsze powód do radości. Nie ukrywam jednak, że za każdym razem, gdy uda nam się zakomunikować jakąś perełkę w naszej siatce połączeń, satysfakcja jest jeszcze większa. Niedawno Wizz Air ogłaszał połączenie do Kijowa, które rusza już na początku sierpnia. Tym razem mamy kierunek połudnowo-zachodni, we francuskie Alpy. Chociaż obecnie żyjemy cały czas sezonem letnim, czekając na kolejne wzrosty temperatury, to z pewnością informacja o połączeniu do Grenoble jest fantastyczną wiadomością dla trójmiejskich narciarzy, dzięki której może się zrobić gorąco na sercu. Przecież w przeciwieństwie do mieszkańców np. Wrocławia, Krakowa, czy nawet Poznania, my mamy w góry najdalej." - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes gdańskiego lotniska.

Pobrzeże na serwisach społecznościowych: